Navigeren

×

Kagerstraat 5C 6

2334 CP LEIDEN
Asking price € 565.000,- k.k.
Woonoppervlakte
80 m2
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Bijzonderheden
Gestoffeerd
Aanvaarding
In overleg
Bouw
Objecttype
Appartement
Bouwjaar
2016
Oppervlakte
Woonoppervlakte
80 m2
Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
8 m2
Gebruiksoppervlakte overige functies
0 m2
Inhoud
240 m3
Indeling
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Energie
Energieklasse
A
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie
Soorten verwarming
CV ketel, Vloerverwarming geheel
Soorten warm water
CV ketel
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV kabel, Lift, Glasvezel kabel
Buitenruimte
Liggingen
Aan park, Aan rustige weg, In woonwijk
Tuintypen
Geen tuin
Opbergruimte
Soort
Inpandig
Voorzieningen
Voorzien van elektra
Garage
Soorten
Inpandig
Capaciteit
1

Kagerstraat 5C 6

2334 CP LEIDEN
Asking price € 565.000,- k.k.

Ruim en modern 3-kamer appartement op toplocatie nabij De Leidse Hout en Leiden Centraal – per direct beschikbaar!

Dit ruime en lichte appartement van ca. 80 m² is gelegen op de derde etage van een kleinschalig appartementencomplex nabij het centrum van Leiden en het recreatiebos De Leidse Hout. Ideaal voor iemand wie op zoek is naar een instapklare woning met alle gemakken binnen handbereik. Geïnteresseerd? Lees dan snel verder!

Gelegen op loopafstand van Leiden Centraal Station en stadspark De Leidse Hout. Het gezellige centrum van Leiden is op fietsafstand te bereiken. Hier treft u vele winkels, restaurants en cafés. Ook zijn uitvalswegen richting Den Haag, Amsterdam en Schiphol binnen enkele minuten te bereiken. Kortom: dit appartement is gelegen op een toplocatie!

INDELING

Begane grond
U betreedt het gebouw via de gemeenschappelijke entree met een intercomsysteem. Via de trap of lift bereikt u de gewenste etages. Op de begane grond bevindt zich ook een privéberging en de gemeenschappelijke fietsenberging.

Appartement
Binnenkomst in een ruime hal die toegang geeft tot alle vertrekken. Aan je linkerhand tref je een moderne, separate toilet en praktische bergruimte met cv-ketel en een wasmachineopstelling. De badkamer is strak afgewerkt met douche, wastafel en een badkamerkast. De ruime slaapkamer biedt ruimte voor een king size bed en inbouwkasten.

De lichte woonkamer heeft een moderne open keuken met L-vormige opstelling en diverse inbouwapparatuur waaronder vaatwasser en combimagnetron. Via de woonkamer stapt u het zonnige balkon op, gelegen op het oosten. Perfect om in de ochtend te genieten van een kop koffie. Het appartement is volledig gestoffeerd en strak afgewerkt.

BIJZONDERHEDEN

– Eigen parkeerplaats in onderliggende garage
– Ruime berging van 6 m2 naast de parkeerplaats
– Gedeelde fietsenberging

Plan een bezichtiging

Neem contact op met:

Michiel de Jong RM

m.dejong@graalmakelaardij.nl

+31 (0)71 - 51 61 000 / +31 (0)6 - 18 71 88 87

Of geef uw voorkeur door: