Bloemistenhof 3
Asking price € 1.190.000,- k.k.- Woonoppervlakte
- 175 m2
- Perceel oppervlakte
- 106 m2
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 3
- Bijzonderheden
- Beschermd stads of dorpsgezicht
- Aanvaarding
- In overleg
- Objecttype
- Woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 175 m2
- Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
- 0 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 0 m2
- Perceel oppervlakte
- 106 m2
- Inhoud
- 618 m3
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 3
- Energieklasse
- A++
- Voorzieningen
- Dakraam
- Liggingen
- Aan rustige weg, In centrum, In woonwijk, Beschutte ligging
- Tuintypen
- Achtertuin
- Soort
- Inpandig
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
- Soorten
- Parkeerkelder
- Oppervlakte
- 13 m2
- Lengte
- 503 m
- Breedte
- 249 m
Luxe wonen in een hofje aan de rand van het centrum met eigen parkeerplaats!
In 2024 is aan de rand van het centrum van Leiden een geheel nieuw project verrezen: het Bloemistenhof. Hier delen 10 woningen een autovrij hofje met elkaar, waar kinderen vrij en zorgeloos kunnen spelen onder toeziend oog van ouders, die op een bankje voor de deur in alle rust kunnen genieten.
De woningen beschikken elk over een heerlijke, ruime achtertuin en onder het geheel ligt een parkeerkelder met toegang vanuit de Bloemistenlaan, waarbij deze woning beschikt over een eigen parkeerplaats met laadpaal. Een ware luxe in het steeds autoluwer wordende Leiden.
En niet alleen hierin, maar ook in de afwerking blinkt deze woning uit in luxe. Wanden, plafonds en vloeren zijn hoogwaardig afgewerkt, waarbij op alle verdiepingen fraaie visgraat vloeren met vloerverwarming liggen. De ramen zijn voorzien van op maat gemaakte raamdecoratie. Kers op de taart is de luxe keuken met met alle wenselijke apparatuur van hoogwaardige merken. Naast de grote ramen en openslaande deuren zorgt de lichtstraat in het dak van de keuken voor nog meer zon in huis. Naast het keukeneiland is hier nog voldoende ruimte voor een mooie eettafel.
Een unieke kans voor zoekers die de nabijheid van het centrum, de faciliteiten van een woonwijk, een inpandige garage voor een auto en het comfort van nieuwbouw willen combineren met luxe en rust!
INDELING
Begane grond
Entree met garderobe, meterkast en wc. Trap naar 1e etage, trap naar kelder en toegang tot woonkeuken. Brede en diepe woonkeuken met zithoek, eiland en openslaande deuren naar de zonnige tuin op het westen. Open woonkamer met doorkijk naar het hofje.
1e etage
Overloop met separate wc en toegang tot de twee slaapkamers en badkamer. Beide slaapkamers zijn over de gehele breedte van de woning. De luxe badkamer is voorzien van een zeer royale douche, ligbad en zeer fraaie wastafel.
2e etage
Lichte, open slaapverdieping over de gehele etage met 2 dakramen en een dakkapel. In het midden een ruimte voor installaties en wasmachine. Hier zou een tweede slaapkamer of badkamer kunnen worden gerealiseerd.
Souterrain
Het souterrain is ingericht als ontspanningsruimte voor sport en tv-kijken. Hier is ook een inpandige berging met veel opbergmogelijkheden aanwezig. Via de bergruimte is direct toegang tot de parkeergarage.
BIJZONDERHEDEN
– Gelegen in een autovrij hofje;
– Eigen parkeerplaats in de direct aan de woning gelegen parkeerkelder
– Zeer hoogwaardige en luxe afwerking
– Zeer duurzaam: slechts € 110,- per maand aan kosten voor stroom, warm water en verwarming
– Elektrisch laden op de eigen parkeerplaats is mogelijk
– Zonnepanelen
– VvE-bijdrage € 211,58 per maand (€ 148,21 voor woning / € 63,37 voor parkeerplaats)