Garenmarkt 5
Asking price € 725.000,- k.k.- Woonoppervlakte
- 171 m2
- Perceel oppervlakte
- 90 m2
- Aantal kamers
- 7
- Aantal slaapkamers
- 4
- Bijzonderheden
- Monument, Beschermd stads of dorpsgezicht
- Aanvaarding
- In overleg
- Objecttype
- Woonhuis
- Bouwjaar
- 1750
- Dak type
- Samengesteld dak
- Woonoppervlakte
- 171 m2
- Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
- 20 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 1 m2
- Perceel oppervlakte
- 90 m2
- Inhoud
- 609 m3
- Aantal kamers
- 7
- Aantal slaapkamers
- 4
- Isolatievormen
- Dakisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas, Voorzetramen
- Soorten verwarming
- CV ketel
- Soorten warm water
- CV ketel
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie
- Liggingen
- Aan rustige weg, In centrum, In woonwijk
- Tuintypen
- Achtertuin, Plaats
- Soort
- Aangebouwd steen
- Soorten
- Geen garage
Een van de fijnste plekjes in het centrum!
Gelegen aan een rustige voormalige gracht ligt dit zeer ruime herenhuis. Het royale woonoppervlak in combinatie met de verschillende buitenruimtes maakt het geschikt voor een groot gezin of een combinatie van wonen en werken.
Naast de ‘eigen’ voortuin is er een brede stoep met kinderkopjes en in het midden bieden oude platanen schaduw op warme zomerdagen. Hier stonden vroeger de marktkooplui hun garen te verkopen, maar zie je nu de kinderen uit de straat spelen, terwijl de bewoners vanaf hun bankje voor de deur toekijken van achter een glas wijn
Voorheen is de woning in gebruik geweest als drie zelfstandige appartementen. Dit is echter tot op heden nog niet vastgelegd in een splitsingsakte of -vergunning.
INDELING
Begane grond
Entree met meterkast, trap naar de 1e etage en deur naar tweede hal. Vanuit de hal is toegang tot de in het voorhuis gelegen woonkamer, eetkamer en keuken. Naast de keuken ligt een binnenplaats met buitenberging. Aan het einde van de hal bevindt zich het achterhuis. Hier zijn een badkamer, wc en een tuinkamer met hoog plafond en toegang tot de ommuurde tuin.
1e etage
Overloop met trap naar de 2e etage. Voorkamer over gehele breedte en achterkamer met in het midden een badkamer. Deze is zowel vanuit de voor- als achterkamer te bereiken. In het achterhuis bevinden zich nog een wc en een keuken. Deze laatste zou bij gehele bewoning als slaapkamer of badkamer kunnen worden gebruikt.
2e etage
Overloop met wc en trap naar de 3e etage. Aan de voorzijde ligt een slaapkamer met douche cabine. De achterkamer is nu ingericht als woonkeuken, maar is meer dan geschikt om in te richten als slaapkamer.
BIJZONDERHEDEN
– Rijksmonument
– Beschermd stadsgezicht
– Subsidiemogelijkheden en fiscale voordelen voor behoud en onderhoud
– Ouderdomsclausule
– Niet-bewonersclausule
– Bewoningsverplichting voor minimaal vijf jaar