
Koninginnelaan 12
- Woonoppervlakte
- 172 m2
- Perceel oppervlakte
- 207 m2
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 4
- Bijzonderheden
- Gestoffeerd
- Aanvaarding
- In overleg
- Objecttype
- Woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Dak type
- Mansardedak
- Woonoppervlakte
- 172 m2
- Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
- 0 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 0 m2
- Perceel oppervlakte
- 207 m2
- Inhoud
- 585 m3
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 4
- Isolatievormen
- Dakisolatie
- Soorten verwarming
- CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk
- Soorten warm water
- CV ketel, Elektrische boiler eigendom
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie
- Liggingen
- Aan park, Aan rustige weg, In woonwijk
- Tuintypen
- Achtertuin, Voortuin, Zijtuin, Zonneterras
- Soorten
- Geen garage
Ruim herenhuis met 2 woonkamers, 4 slaapkamers, tuin, dakterras en balkons.
Aan een vijver midden in de geliefde en rustige Oranjewijk ligt dit karakteristieke twee-onder-een-kap herenhuis. De hoge plafonds en vele ramen aan drie zijden zorgen voor veel licht inval. Zowel op de begane grond als op de eerste etage geven meerdere openslaande deuren toegang tot de tuin, het dakterras en de meerder balkons.
Alle faciliteiten zijn in de directe omgeving aanwezig: supermarkten, winkels, lagere scholen, middelbare scholen en zeer veel verschillende sportclubs. Daarnaast liggen strand, het historische centrum van centrum van Leiden, het treinstation en uitvalswegen naar Amsterdam, Schiphol, Rotterdam en Den Haag om de hoek.
INDELING
Begane grond
Entree, vestibule met glas in lood deur naar de gang met modern vrij hangend toilet, eetkeuken voorzien van vloerverwarming, vaatwasser, heteluchtoven, 4-pitsgasfornuis, afzuigkap en koelkast. Ruime woonkamer en suite met parketvloer en allesbrander. Aan het einde van de gang bevindt zich een kleine bergruimte.
Eerste etage
Fraaie bordestrap, overloop, twee ruime slaapkamers beide met vaste kast. Vanaf de eerste slaapkamer is er toegang tot een balkon middels openslaande deuren. De tweede slaapkamer beschikt zelfs over twee balkons welke beide bereikbaar zijn door openslaande deuren. Badkamer met ligbad/douchecombinatie, wastafel, vrij hangend toilet en bidet. Deur naar het dakterras.
Tweede etage
Overloop met vaste kast en luik naar de bergvliering, ruime slaapkamer met vaste kast en twee dakkapellen, wasruimte, royale tweede slaapkamer met openslaande deuren naar Frans balkon.
Bergvliering
BIJZONDERHEDEN
– vanaf 1 juni voor maximaal 15 maanden
– exclusief gas, water en elektra
– gestoffeerd maar kan ook gemeubileerd
– niet roken
– huisdieren in overleg
– diplomatenclausule